Witraże w systemie Roc Deco (inserty)

Inserty Roc Deco to NOWOŚĆ na polskim rynku. Jest to innowacyjna metoda dekoracji szyb zespolonych.

Wykonane z anodyzowanego aluminium profile łączą się ze sobą za pomocą kształtek w bezszybowe konstrukcje, które po przymocowaniu do ramek dystansowych umieszcza się pomiędzy szyby zespolone. Technika ta pozwala wyeliminować trzecią szybę, którą dotychczas zespalało się wewnątrz. Głównym atutem techniki Roc Deco to oszczędność czasu dzięki prostocie montażu. Poszczególne komponenty insertów składają się niczym puzzle tworząc wybrany projekt. System Roc Deco to trwałe dekoracje, które są doskonałym rozwiązaniem szczególnie w masowej produkcji komponentów drzwiowych i naświetli, a także okien zespolonych.

Aluminiowe profile do samodzielnego montażu występują w czterech wariantach kolorystycznych: złoto, srebro, biel i czerń oraz w dwóch kolekcjach:

– bez beweli ZOBACZ

– z zastosowaniem beweli ZOBACZ

Roc Deco jest to opatentowany system dekoracji, przyjazny dla środowiska. To alternatywa dla witraży tradycyjnych i angielskich. Wykorzystuje formowanie wtryskowe oraz powłoki galwaniczne dla zapewnienia trwałości przed promieniowaniem UV. Dzięki tej dbałości o szczegóły Roc Deco jest nowatorskim rozwiązaniem na rynku dekoracji w szybach zespolonych.