Folie teksturowane w rolkach - NOWE WZORY 2016

Wysokiej jakości niemieckie folie matujące i ozdobne, dostępne są w rolkach o szerokościach 45cm i 90cm do aplikacji na szkło. Na jedne rolce znajduje się 15 mb. folii.

Dotychczasowy asortyment folii został powiększony o 8 nowych oklein, o symbolach: 607-614. Zainteresowanych otrzymaniem próbników prosimy o kontakt.

Stosowanie oklein okiennych na zewnątrz.

W zależności od panujących warunków pogodowych takich jak np. deszcz, słońce, mgła itd. okleiny zachowują swój kształt oraz kolory od 1 roku do maksymalnie 3 lat od aplikacji. Po upływie tego czasu powierzchnia laminatu może stracić barwę oraz swoją elastyczność.

Odporność temperaturowa folii okiennych.

Przy krótkim oddziaływaniu okleina może wytrzymać nawet temperaturę do 80 stopni Celsjusza. Przy długotrwałym działaniu podawany jest zakres temperaturowy w granicach od -10 do +50 stopni Celsjusza.

Stosowanie folii samoprzylepnej w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Producent nie wyklucza stosowania i wytrzymałości w takich warunkach. Jednakże bardzo istotne jest w takim przypadku aby oklejana powierzchnia była sucha i dokładnie oczyszczona z zabrudzeń. Po naklejeniu należy zabezpieczyć krawędzie narażone na działanie wody np. za pomocą silikonu sanitarnego lub innego środka uszczelniającego.

* - NOWE WZORY (poniżej)