Podziękowanie za odwiedziny stoiska Decra Led i Pujan Led

Pragniemy serdecznie Państwu podziękować za odwiedziny stoiska Decra Led i Pujan Led na targach GLASSTEC 2014 w Dusseldorfie.

Po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi kontrahentami i potencjalnymi klientami, przedstawiliśmy nowości w naszej ofercie, wymieniliśmy poglądy na temat rozwoju branży. Jesteśmy wdzięczni Państwu za pozytywne opinie dotyczącej naszej działalności.

Nowości

Wierzymy, że nasze nowe projekty witraży drzwiowych zaprezentowane na targach, wraz z poszerzoną gamą taśmy ołowianej o kolory: Postarzałe żelazo, Postarzała miedź, Miedź oraz Satynowy Mosiądz, Satynowy Grafit, Satynowy platynowy pozwolą Państwu na wzbogacenie asortymentu, co wzbudzi zainteresowanie wśród odbiorców, a Państwa wyroby staną się bardziej konkurencyjne. 

Ponadto, wprowadzenie nowej szerokości taśmy ołowianej 3mm – pojedynczej, w miejsce taśmy o podwójnym splocie 2 x 3mm, umożliwi Państwu szybszą i łatwiejszą aplikację, a także niższe koszty produkcyjne. Taśma ta może być zastosowana w bardzo zawiłych i szczegółowych projektach. Nie trzeba już więcej jej rozcinać, a pojedyncze pasmo ma zawsze szerokość 3mm. Produkt dostępny w 25m rolkach, w kolorach: Naturalna, Mosiądz, Grafit, Stare Złoto, Platinum.

Mamy nadzieję, że odbyte spotkania podczas targów GLASSTEC będą podstawą do nawiązania przyszłej współpracy oraz rozszerzeniem dotychczasowej.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Pracownicy Pujan Led