Folie Decra Glow

FOLIE DECRA GLOW GOTOWE MOTYWY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy małym kosztem chcą samodzielnie wykonać sobie witraż, Decra Led przygotowała wspaniałą ofertę - folie z gotowymi nadrukami. Dzięki nim, bez konieczności kupowania kilku arkuszy różnorodnej folii, można samodzielnie wykonać przepiękny kolorowy witraż.

 Aby stworzyć kolorowy witraż wystarczy tylko 1 arkusz o symbolu DLO i taśma ołowiana.

DODANY BEWEL Z EFEKTEM KOLORU: Aby wykonać witraż z bewelem z kolorowym efektem wystarczy nakleić folię na szybę, a następnie w odpowiednim miejscu nakleić bewel z naszej kolekcji, na koniec wykończyć wzór taśmą ołowianą.

BEWEL BEZ KOLORU: Aby wykonać witraż z bewelem bez efektu koloru, należy nakleić folię na szybę, a następnie nożykiem artystycznym wyciąć, po zewnętrznych krawędziach, kolorowy element, w miejsce którego zostanie wklejony bewel. Na zakończenie uzupełniamy wzór taśmą ołowianą. Element wzoru z bewelem pozostanie bezbarwny, co zmaksymalizuje załamanie światła.

więcej

FOLIE DECRA GLOW ZAKOŃCZENIA

 Folia Decra Glow zakończenia dostępna jest w następujących kolorach: żółty, czerwony, niebieski, zielony oraz czarno-biały. Rozmiar folii to 35mm x 35mm, występuje na arkuszu A4 w ilości 40 sztuk.

więcej

FOLIE DECRA GLOW OBRAMOWANIA

 Folia Decra Glow obramowania dostępna jest w następujących kolorach: żółty, czerwony, niebieski, zielony oraz czarno-biały. Rozmair folii to 35mm x 660mm, występuje na arkuszu o rozmiarach 460mm x 660mm w ilości 13 pasków.

więcej

FOLIE DECRA GLOW KÓŁKA

 Folia Decra Glow kółka występuje w arkuszach 660mm x 460mm (24 kóka) lub na sztuki. Średnica każdego kółka to 100mm.

więcej